Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Fiskaro nuoma

Baltparma komanda teikia profesionalią ir patikimą fiskaro nuomą bei gabenimo paslaugas, naudojant aukštos kokybės Fiskar kranus manipuliatorius. Įgyvendiname krovinių pervežimą Vilniuje ir visoje Lietuvoje, pasitelkdami savikrovius automobilius su galingais manipuliatoriais, kurie garantuoja kokybišką ir saugų krovinių judrumą. Mūsų paslaugų tikslas – atitikti klientų poreikius ir užtikrinti sklandų gabenimą visomis sąlygomis.

Krano hidromanipuliatoriaus paslaugos apima krovinių pakrovimą ir iškrovimą bei įvairių svorių ir dydžių prekių pervežimą. Su mūsų flotilės manipuliatoriais, galinčiais išlaikyti svorį iki 24 tonų, galime efektyviai tvarkyti krovinius ir užtikrinti jų saugumą pervežimo metu.

Stengiamės atitikti visų klientų poreikius ir norus, todėl mūsų paslaugos yra prieinamos net savaitgaliais. Visos mūsų naudojamos transporto priemonės yra aprūpintos Fiskar kranais manipuliatoriais, kurie užtikrina greitą ir saugų krovinių perkėlimą.

Dėl profesionalių paslaugų Fiskar kranais Vilniuje ar manipulitoriaus nuomos kviečiame susisiekti telefonu +370 670 40170 arba aplankyti mus adresu: Rodūnios kelias 11, LT-02189 Vilnius. Esame pasiruošę padėti jums efektyviai ir patikimai tvarkyti krovinius.fiskaro-nuoma