Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Trinkelės

Prekiaujame skirtingų gamintojų, formų ir rūšių trinkelėmis.
Informacija dar ruošiama, todėl į visus Jūsų klausimus atsakysime telefonu arba mūsų parduotuvėje.
TRINKELĖS (kitaip vadinamos: grindinio trinkelės). Pagal sudėtį trinkelės būna klinkerinės arba betoninės.
Betoninių trinkelių gamyba
Grindinio trinkelės gaminamos vibruojamojo presavimo būdu, automatizuotu gamybos procesu. Gaminama labai daug įvairių formų ir storio, skirtingų faktūrų betoninių grindinio trinkelių, naudojant priedus ir pigmentus, atsparius atmosferos poveikiui. Į betono (betoninės) trinkelės sudėtį atitinkamomis proporcijomis įeina cementas, granitas, žvirgždas, žvirgždo skalda, granito atsijos, smėlis.
Baltos dėmės trinkelių paviršiuje. Ar tai brokas?
Betoninių trinkelių ir kitų aplinkos tvarkymo elementų pirkėjai kreipiasi į gamintojus dėl ant betoninių trinkelių dangos atsirandančių baltų dėmių. O tai nėra gamybos brokas. Mes galime tvirtai pasakyti, kad betono fizinėms bei cheminėms savybėms tai tikrai jokios įtakos neturi. Pagrindinė priežastis baltosioms dėmėms ant trinkelių atsirasti yra kalkių apnašos. Ilgametė darbo praktika parodė, kad tai tikrai laikinas reiškinys. Taip atsitinka, kai sandėliuojant gaminius lietaus vanduo ištirpina ir išplauna kalkių nuosėdas į paviršių. Paklojus dangą, paprastai po vieno žiemos sezono dėmės išnyksta. Natūralu, jog atitinkančio visus aukščiausius reikalavimus cemento sudėtyje yra kalkių, be kurių cemento gamyba būtų negalima. Neegzistuoja aukščiausios kokybės betono, kurio sudėtyje būtų tiek mažai kalkių, kad išvengtume baltųjų dėmių atsiradimo gaminių paviršiuje.Kalcio hidratas, išgaravus vandeniui, reaguoja su ore esančiu anglies dioksidu ir kalcito pavidalu atsiranda trinkelių paviršiuje. Be jokios abejonės, tokių išbalimų mastas priklauso ir nuo mūsų atmosferos sąlygų. Taigi šios dėmės atsiranda ne dėl gamintojų kaltės.
Betoninių trinkelių priežiūra žiemą
„Šviežias“ betonas dar nėra visiškai atsparus tirpdančiajai druskai. Todėl sniego ir ledo dangą, jei ji susidaro per pirmuosius tris mėnesius po paklojimo, reikia pašalinti naudojant slidžią dangą naikinančias barstomąsias priemones. Ant ekologiško grindinio reikia barstyti tik slidžią dangą naikinančias priemones (ne barstomąją druską).
Klinkeris - solidu, gražu ir patikima
Europoje klinkeris naudojamas jau daugiau kaip 150 metų ir įgijo puikią reputaciją kaip apdailinė medžiaga.Klinkeris priklauso ypatingu kietumu pasižyminčių plytų, plytelių ar trinkelių rūšiai, kuri savo sudėtyje turi didelį geležies oksidų kiekį. Jis yra itin atsparus apkrovoms (38,9 MPa), šalčiui (F200), beveik neabsorbuoja vandens (2-4%). Pagrindinės klinkerio savybės yra atsparumas atmosferos ir cheminiam poveikiui, mechaninei trinčiai, slėgimui.Klinkerinė keramika - tai dirbtinai suriektų formų molio gaminiai. Jie gaminami iš specialaus molio, kuris yra maišomas su lauko špatu ir maltu šamotu. Išliejus formas gauta produkcija džiovinama ilgą laiką, kol drėgmės kiekis sumažėja iki minimumo, apie 3%. Priklausomai nuo to, kokio norima paviršiaus, forma glazūruojama (arba ne), dedama į specialias tunelio formos krosnis ir deginama apie 1200ºC temperatūroje.
Kaip statybinė apdailos medžiaga klinkeris gali būti kelių rūšių:
1. Bendro naudojimo apdailinė plyta ar plytelė - išorės ir vidaus namų apdailai.
2. Techninis klinkeris:
• grindinio trinkelės - kelių, šaligatvių, alėjų klojimui;
• gaminiai, skirti visuomeninių ir pramoninių pastatų grindims kloti.
3. Specialios detalės, skirtos sudėtingų architektūrinių formų apdailai.Klinkeris būna įvairių atspalvių, kurie gaunami naudojant įvairių rūšių molį ir jo mišinius. Jokie spalviniai pigmentai nenaudojami.
Klinkerinės grindinio trinkelės
Klasikinės klinkerio trinkelės grindiniui yra stačiakampės, tačiau gaminama ir daugybė kitų formų klinkerinių trinkelių: trikampės, daugiakampės apvalios ar rombo formos. Parankus formatas palengvina plytelių klojimą. Klasikinis grindinio klinkerio formatas leidžia sudėti netgi ratus ar kitas apvalių formų figūras.Klinkeris, turėdamas nepaprastą atsparumą apkrovoms, puikiai gali būti klojamas prie garažų, gatvėse, kur vyksta labai intensyvus eismas, skveruose ar šaligatviuose. Nors grindiniui skirtas klinkeris nėra pigus, tačiau dėl ilgo tarnavimo laiko, spalvos patvarumo ir atsparumo šalčiui jį kloti apsimoka.
Dažniausiai gaminamas standartinių matmenų grindinio klinkeris:
200x100x45mm arba 240x118x45mm pėsčiųjų zonai;
200x100x52mm arba 240x118x52mm pėsčiųjų ir lengvųjų automobilių zonai.

Klinkerio trinkelės paprastai dedamos su siūlėmis. Trinkelių storis, ilgis ir plotis gali svyruoti +- 2 mm.Klinkerio negalima dėti ant cementinio skiedinio (dėl galimos tarpusavio reakcijos). Kaip pagrindą geriausiai naudoti smėlį, akmens dulkes, atsijas.
Daugiau
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko