Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Geležinkelio krovinių sandėliavimas

Išbandykite patogų geležinkelio krovinių sandėliavimą Vilniuje. Baltparma komanda užtikrina patikimą krovinių srauto tvarkymą ir saugų laikymą atsižvelgiant į klientų poreikius bei suteikiant lanksčias sąlygas.
Mūsų saugoma atvira aikštelė, esanti netoli oro uosto, yra lengvai pasiekiama tiesiogine geležinkelio atšaka, kuri leidžia efektyviai tvarkyti krovinius. Teikiame įvairias paslaugas, kad užtikrintume optimalų krovinių judrumą ir efektyvų jų sandėliavimą.
Mūsų paslaugų spektras apima krovinių atšakojimą geležinkelio bėgiais ir jų pakrovimą bei iškrovimą iš vagonų naudojant ožinį kraną, taip pat patikimą prekių perkėlimą naudojant autokrautuvą. Jūsų krovinius iš vagonų vežame 12 arba 24 tonų talpos krovininėmis mašinomis, kad užtikrintume saugų ir patikimą jų pervežimą.
Be to, teikiame krovinių sandėliavimo paslaugas aikštelėje ir laikiną geležinkelio krovinių laikymą. Mūsų kompetentinga komanda skiria daug dėmesio detalėms, taip užtikrindama saugų klientų krovinių judrumą ir optimalų jų valdymą.