Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Kaminai

Kaminas būtinas kiekvienuose namuose, kur yra krosnis, pečius ar židinys. Labai svarbu, kad ši sistema būtų įrengta atidžiai ir kokybiškai, tam, kad tarnautų daugybę metų. Jei ketinate keisti jau turimą ar įsirengti naują kaminą, pateiksime pagrindinius dalykus, kuriuos derėtų žinoti kiekvienam. Keramikiniai kaminai, dar kitaip vadinami moduliniai, yra surenkami iš atskirų dalių, kur svarbiausia dalimi laikomas keramikinis įdėklas. Tinkamai ir teisingai sumūryti kamino blokeliai užtikrina puikią trauką, todėl nereikės bijoti dėl patalpoje besisklaidančių dūmų. Kaminų sistemos, pagamintos iš karmino blokelių yra lengviau valomos, atsparios aukštos temperatūros poveikiui, rūgštims ir besikaupiantiems kondensatams. Tai universalūs ir nereiklūs kaminai. Jiems pritaikysite visokį kurą, pradedant dujomis, baigiant kietuoju kuru. Kaminas, pagamintas iš keramzitinių blokelių su keraminiais įdėklais, yra paprastai ir greitai montuojamas, ilgaamžis, patikimas, tinkamas didelio efektyvumo krosnelėms bei katilams su maža išmetamųjų dujų temperatūra. Labai svarbu, kad visą kamino sistemą montuotų tik profesionalai, todėl, kad neteisingai sumontuotos dalys yra sunkiai pataisomos.

Internetinėje svetainėje baltparma.lt rasite didelį kamino sistemų ir jų dalių pasirinkimą. Konekt“, „Schiedel“, „Leier ir kitų gamintojų kaminų sistemos bei jų dalys – kokybiška ir ilgaamžė produkcija, atitinkanti ES standartus.

Daugiau
Rodoma 1 - 8 iš 8 prekių
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
Tinklaraštis
Konekt kaminų sistemos pjūviai
Konekt kaminų sistemos pjūviai
Konekt kaminų sistemos Konekt, Konekt PS ir Konekt Turbo kaminų pjūviai su skirtingu diametru ir modifikacijomis. Skirtingi kaminų skyriai ir  skir...
Plačiau
Kamino sistemos tipo pasirinkimas
Kamino sistemos tipo pasirinkimas
Kamino sistemos tipo pasirinkimas priklauso nuo planuojamos kūrenti kuro rūšies, koks bus slėgis, šildymo prietaisų sujungimų skaičius, koks bus de...
Plačiau
Konekt kamino montavimo instrukcija
Konekt kamino montavimo instrukcija
Keraminiai kaminai statomi kaip nepriklausoma konstrukcija, izoliuota nuo likusių pastato dalių. Kiekvieną kaminą reikia tinkuoti.
Plačiau