Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.
category image

Stogo dangos

Natūralu, kad stogo dangą žmonės dažnai renkasi vadovaudamiesi estetika – derina jos spalvą bei ornamentą prie fasado ar jo elementų, bando sukurti viso kiemo vientisumą. Vis dėlto, renkantis ilgaamžę bei patikimą dangą stogui derėtų atkreipti dėmesį ne tik į jos išvaizdą – svarbu ir funkcionalumas, energijos nuostolių mažinimas, pralaidumas orui bei kiti faktoriai.

Štai viena populiariausių jau daugelį metų išlieka plieninė stogo danga. Ją paprasta montuoti, o pati medžiaga pasižymi dideliu atsparumu stichijoms. Vis dėlto, gyvenant itin atviroje ir saulės kaitinamoje vietovėje, šiltuoju sezonu tokia danga, ypač tamsios spalvos, gali lemti didžiulį karštį viršutiniuose namo aukštuose. Tokiu atveju verčiau rinktis natūraliai kvėpuojančias keramines čerpes. Tiesa, pastarąsias gali tekti kas keletą metų nuplauti, ant jų laikui bėgant ima augti kerpės bei samanos, tačiau tai yra ypač ekologiškas pasirinkimas tvariems namams.

Ne mažiau populiarumo sulaukia ir tikra stogų dangų klasika vadinamas beasbestis šiferis ir bituminiai banguoti lakštai, kuriuos lengva pritaikyti skirtingų formų stogams, o didelis spalvų pasirinkimas atitinka net ir originaliausių sprendimų poreikius. Savo ruožtu plokščių stogų savininkai dažnai renkasi bitumines čerpes – šias paprasta montuoti, o danga išlieka nepakitusi net ir po daugelio metų.

Išsirinkite jūsų poreikius geriausiai atitinkančią namų stogo dangą Baltparmoje už ypač gerą kainą!

Smulkesnė informacija telefonais:

Fiziniams asmenims: +37067040170 

Juridiniams asmenims: +37065559775 

arba adresu: Rodūnios kelias 11, Vilnius.

Daugiau