Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.
Multigips VG-ORTH blokeliai Padidinti

Multigips VG-ORTH blokeliai

Siųsti užklausą

Siųsti draugui

Multigips VG-ORTH blokeliai

Multigips VG-ORTH blokeliai

Gavėjas :

* Privalomi laukai

Atšaukti arba 

Gipso blokelių VG-ORTH MultiGips plokštės.

VG-ORTH Multigips blokeliai 60, 80 ir 100 mm storio (pločio), aukštis 500 mm ir ilgis 666 mm.

Plotis 100 80 60 mm
Aukštis 500 500 500 mm
Ilgis 666 666 666 mm

Tūrinis tankis sauso blokelio: 950
Šiluminis laidumas λ: 0,41 W / mK
Vandens garų difuzijos varža: μ 5-10

VG-ORTH Multigips blokelis 100 mm storio, pats populiariausias dydis, nes optimalus sprendimas techniniu ir ekonominiu požiūriu. Visiškai apsaugotus nuo drėgmės, kurio įgertis 2 valandas mirkius vandenyje nesiekia 5 %.

Gipso blokelių MultiGips sistema – tai taiklus pasiūlymas, tenkinantis statybų rinkos lūkesčius, susijusius su pertvaromis. Paprastas ir greitas montavimas bei ypač palankios techninės ir ekonominės charakteristikos lemia šios technologijos sėkmę daugelyje Europos šalių.

Gipso blokelių MultiGips sistema – tai bendrovės „VG-ORTH‶, kuri viena iš pirmaujančių gipso statybinių medžiagų gamintoja, produktas. Ši bendrovė Vokietijos rinkoje dirba jau daugiau kaip 80 metų, o „VG-ORTH Polska‶ pavadinimu jau daugiau kaip 10 metų dinamiškai veikia Vidurio Europos šalyse (Lenkijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje).

Multigips-VG ORTH-blokeliai  Multigips VG ORTH blokeliai

SISTEMOS APRAŠYMAS

Pagrindinis MultiGips sistemos elementas – gipso blokelis, kurio matmenys (aukštis 50 cm, ilgis 66,60 cm) suprojektuoti taip, kad trys elementai sudarytų tiksliai 1 m2 sienos. MultiGips blokeliai gaminami trijų storių: 6 cm, 8 cm, 10 cm, iš kurių populiariausi yra 8 cm storio blokeliai – optimalus sprendimas techniniu ir ekonominiu požiūriu. Vieno 8 cm storio blokelis sveria 24 kg, o 1 m 3 sienos sveria 72 kg, todėl ši sistema yra lengva, palyginti su tradicinėmis mūrytomis pertvaromis.

GREITAS IR PAPRASTAS MONTAVIMAS

MultiGips sienos su įlaidu ir išdroža montuojamos greitai ir paprastai. Gipso klijai MultiGips užtikrina patvarų ir tvirtą sujungimą, todėl siena yra stabili ir patvari. MultiGips sienų sandūros su gretimomis sienomis ir perdanga įrengiamos labai lanksčiai, naudojant tarpines iš kamščio ar specialaus polipropileno plastiko (AkustikPro juosta). Lanksčioji juosta ne tik slopina per pertvarą sklindantį garsą, bet ir saugo sieną nuo įtrūkimų dėl pastato konstrukcijos deformacijų.

MULTIGIPS SIENŲ NEREIKIA TINKUOTI

Ypač svarbus MultiGips sistemos privalumas, palyginti su kitomis mūrytomis pertvaromis, sienų nereikia tinkuoti.MultiGips blokeliai yra tiek lygūs ir glotnūs, kad juos galima dažyti ir klijuoti tapetus vos šiek tiek paviršių nuglaisčius gipso glaistu Unigips, kuris pateikiamas su sistema. Todėl MultiGips sienos daug greičiau pastatomos ir 20–30 % pigesnės už tradicines mūrytas pertvaras (plytos, akytasis betonas, silikatas).

TAUPUMAS

Kalbant apie ekonominius aspektus, būtina atsižvelgti į dar vieną labai svarbų veiksnį – MultiGips pertvarų plonumą. Jeigu vietoje 10 cm storio sienos iš akytojo betono elementų, iš abiejų pusių tinkuotos 1,5 cm storio tinko sluoksniu, naudojama 8 cm storio MultiGips siena, gauname 5 cm plonesnę pertvarą. Atsižvelgiant į tai, kad 60–70 m 2 ploto bute pertvarų ilgis sudaro vidutiniškai 20 metrų, 5 cm plonesnė siena sutaupo naudingojo ploto.

SVEIKA VIDAUS APLINKA

Daugelio Europos šalių statybų rinkoje auga konkurencingumas ir vis didėja naudotojų lūkesčiai, susiję su pastatų kokybę ir komfortu. Taip pat vis daugiau dėmesio kreipiama į naudojamų medžiagų ekologines ir sveikatos savybes.
MultiGips sienos puikiai tenkina šiuos reikalavimus, nes jų gamybai naudojama žmogui nekenksminga medžiaga – gipsas. Ši medžiaga pasižymi labai žemu natūraliojo radioaktyvumo koeficientu, kuris yra kelis kartus mažesnis nei cemento.

PUIKI GARSO IZOLIACIJA

Kitas veiksnys, lemiantis patalpų naudojimo komfortą, yra apsauga nuo triukšmo. Pirmas sprendimas: anksčiau minėtos sienos perimetre naudojamos lanksčiosios tarpinės, slopinančios šoninį garso sklidimą. Viengubos 8 cm storio sienos garso izoliacija yra Rw = 39 dB. Norint pasiekti tokią 520 kg/m³, tankio akytojo betono sienų izoliaciją reikėtų 16 cm pertvaros, taigi du kartus storesnės.
Kitas sprendimas: sluoksninės sienos, naudojamos kaip pertvaros tarp butų karkasinės konstrukcijos daugiabučiuose pastatuose.
Šias sienas sudaro du MultiGips blokelių sluoksniai, tarp kurių yra 5 cm storio mineralinės vatos sluoksnis. Prie vieno blokelių sluoksnio vata tvirtinama gipso klijais, o nuo kito blokelių sluoksnio ją skiria 1 cm storio oro tuštuma. 8 cm storio blokelių sluoksninės sienos garso izoliacija yra Rw = 54 dB. Be to, tai labai plona ir lengva pertvara, nes jos bendrasis storis yra 22 cm, o 1 m 2 sienos sveria tik 150 kg. Palyginkime: 38 cm storio akytojo betono sienos iš 520 kg/m³ tankio elementų, garso izoliacija yra Rw=49 dB.

AUKŠTAS ATSPARŪMAS UGNIAI

Svarbus parametras, nusakantis pastato saugą, yra pertvarų atsparumas ugniai, kuris lemia ugnies plitimo greitį ir galimybę evakuoti žmones gaisro atveju. 
MultiGips sienos ne tik neskatina degimo, bet ir yra puikus užtvaras, saugantis nuo gaisro plitimo. 
8 cm storio MultiGips sienų atsparumas ugniai yra net 3 valandos (EI 180 pagal EN 13501-2 standartą). Palyginkime: paprastos 12,5 mm gipskartonio plokštės sienos, pripildytos 5 cm mineralinės vatos, atsparumas ugniai yra tik pusė valandos, o 10 cm storio akytojo betono pertvaros atsparumas ugniai yra 90 minučių, taigi perpus mažesnis nei MultiGips sienos. 
MultiGips sistemą taip pat sudaro sprendimai, skirti pramoniniams ir prekybos objektams. Tai dviejų 8 cm storio blokelių sluoksnių, sujungtų tų pačių blokelių skersinėmis perrišomis, siena. Šiai sienai suteiktas 4 valandų atsparumo ugniai sertifikatas (EI 240) iki 7 m aukščio.

YPATINGAS STABILUMAS IR PATVARUMAS

Kiekvienas buto naudotojas vertina tai, kad ant sienos lengva pakabinti paveikslą, lentyną ar virtuvės spintelę. Sunkius daiktus būna labai sudėtinga tvirtinti prie gipskartonio plokščių sienų. Antra vertus, būna sunku įkalti vinį į betono ar plytų sieną lengvam paveikslui pakabinti. 
MultiGips sistema puikiai išsprendžia abi šias problemas: įkalti vinį yra labai paprasta, o pritvirtinti sunkias lentynas taip pat nekelia problemų, jeigu naudojami MultiGips kataloge rekomenduojami kaiščiai.

MULTIGIPS SISTEMA DRĖGNOMS PATALPOMS

Atrodytų, kad MultiGips blokeliai iš gipso – medžiagos, kuri stipriai sugeria drėgmę, tinka tik sausoms patalpoms. Visiškai ne!
MultiGips sistema siūlo HYDRO blokelius, visiškai apsaugotus nuo drėgmės, kurių įgertis 2 valandas mirkius vandenyje nesiekia 5 %. Tokios žemos įgerties neužtikrina jokios kitos konkurencingos technologijos.
MultiGips HYDRO blokeliai yra žalios spalvos ir jiems sujungti naudojami specialūs klijai, atsparūs vandeniui, taip pat dažomi žalia spalva. MultiGips HYDRO sienos naudojamos patalpose, kuriose padidėjusi drėgmė, daugiausia vonios kambariuose ir tualetuose. Taip pat rekomenduojama iš HYDRO blokelių statyti pirmą sienų sluoksnį, jeigu pertvaros montuojamos pastate be stogo, kurio viduje gali kauptis kritulių vandenys.

 PALANKI KAINA

Palyginti su tradicinėmis technologijomis, kaina yra 20–30 % mažesnė.

TECHNINĖ PAGALBA

MultiGips sistema – tai ne tik puikios kokybės medžiagos ir techniniai sprendimai, bet ir profesionali pagalba: seminarai, specialistų techninės konsultacijos ir praktiniai mokymai. Bendrovės VG-ORTH konsultantai yra pasiekiami kiekvienoje statybos aikštelėje ir padės apmokyti rangovų darbuotojus bei išspręsti technines problemas.VG-ORTH produktų vadybininkai palaiko nuolatinį ryšį su projektavimo biurais, todėl MultiGips sienos naudojamos statant daugelį gyvenamųjų, viešbučių, prekybos ir administracinių pastatų.

Priedai

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje:

mobilusis-telefonas.png
Kontaktinis telefonas:
Fiziniams: 
+370 670 40170
Įmonėms: 
+370 655 59775
el-pastas_1.png
El paštas užklausoms:
pardavimai@baltparma.lt
baltparma.png
Parduotuvės adresas:
Vilnius  žemėlapis
sunkvezimis.png
Prekių pristatymas:
Vilniuje, Klaipėdoje, 
visoje Lietuvoje.