Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Termokomfort

Baltarusijos įmonė Termokomfort yra pirmaujanti keramzitbetonio blokelių gamintoja, kurios veikla orientuota į aukštos kokybės statybinių medžiagų gaminimą. Įmonė pasižymi ilgamete patirtimi ir technologinių naujovių taikymu, todėl jos produkcija yra itin paklausi ne tik vietinėje rinkoje, bet ir užsienyje.

Termokomfort gaminami keramzitbetonio blokeliai turi daug privalumų: jie yra lengvi, tačiau tvirti ir patvarūs, o geros šiluminės ir garso izoliacijos savybės leidžia užtikrinti komfortą statinio vidaus erdvėse, taip pat padeda sumažinti šildymo ir vėdinimo išlaidas.

Įmonė turi modernias gamybos linijas ir naudoja tik aukštos kokybės žaliavas, užtikrinant aukštą produktų kokybę. Termokomfort taip pat siekia atitikti aplinkosauginius reikalavimus ir naudoja tvarias gamybos praktikas.

Didelės patirties ir technologinio pranašumo dėka įmonė gali pasiūlyti įvairius keramzitbetonio blokelius, pritaikytus skirtingiems statybiniams projektams. Tai leidžia jiems efektyviai konkuruoti rinkoje ir pasiūlyti klientams išskirtinius ir patikimus statybos sprendimus.

Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko