Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.
category image

Perdangos plokštės

Perdangos plokštės, gaminamos pagal standartinius matmenis, tačiau galimi ir nestandartinių matmenų plokščių užsakymai. Statybose populiariausios kiaurymėtos plokštės, su galimybe įrengti pastatus su centriniu šildymu ir ventiliacija, o individualiuose namuose plačiau naudojamos sustiprintos perdengimo plokštės. Vis dažniau pasirenkami surenkamų perdangų plokščių variantai iš perdangų blokelių, kuriuos statybvietėse dėl gerokai mažesnio svorio, lengviau įrengti. Plačiausiai naudojami ir žinomi, Haus perdangų blokeliai, bei surenkamos perdangos TERIVA.

Plokščių tipai:

  •   VPL perdangos plokštės – VPL20 (200 mm aukščio), VPL22a (220 mm aukščio), VPL027 (265 mm aukščio) ir VPL320 (320 mm aukščio).
  •   PK perdangos plokštės  - 220 mm aukščio.
  •   Sustiprintos perdengimo plokštės.

VPL gaminamos nepertraukiamo formavimo būdu. Jų gamybai naudojama vokiečių firmos "Weiler" ir suomių firmos "Elematic" įranga. VPL tipo plokščių gamybai naudojamas C40/50 klasės betonas ir iš anksto įtempti plieniniai lynai. Gamybos procesas pilnai automatizuotas. Standartinės plokštės plotis - 1200 mm. Galima pagaminti ir siauresnes, tačiau minimalus plotis gali būti ne mažiau nei 360 mm.

PK, kurių apkrova didesnė nei 800 kg/m2, gaminamos užsakovui pateikus armavimą pagal darbo brėžinius ir reikalavimus betonui.

Visa produkcija atitinka standartų reikalavimus ir yra sertifikuotos statybos produkcijos sertifikavimo centro.

Daugiau
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų