Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

SLS Group

SLS Group yra inovatyvi ir dinamiška įmonė, specializuojanti statybinių medžiagų, tokių kaip silikatiniai blokai, gamyboje. SLS Group taiko pažangias technologijas, siekdama užtikrinti klientams aukščiausią kokybę, efektyvumą bei ilgaamžiškumą.

Įmonė yra pasaulinio lygio tiekėja, bendradarbiaujanti su tarptautiniais ir vietiniais partneriais, siekdama užtikrinti optimalų sprendimą kiekvienam projektui. SLS Group įsipareigojusi palaikyti ilgalaikius partnerystės santykius su klientais ir pasiūlyti joms inovatyvias ir tvarias statybos ir energetikos technologijas.

Įmonė siūlo platų produktų asortimentą – nuo akytbetonio, silikatinių blokų iki sausų mišinių, skirtų profesionaliam mūrijimui ar plytelių klijavimui. Bene populiariausi gaminiai – blokeliai, naudojami sienoms, pertvaroms, sąramoms bei kitiems konstrukciniams elementams statyti.

SLS Group yra įsipareigojusi tvariai plėtoti ir siekti pažangos, kad galėtų patenkinti vis didėjančius klientų lūkesčius ir prisidėti prie darnaus ir efektyvaus statybų sektoriaus vystymo.

Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų