Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Rockwool

Rockwool yra pasaulinio lygio lyderė garsą ir šilumą izoliuojančių medžiagų gamyboje. Įmonė buvo įkurta Danijoje dar 1909 metais ir nuo tada išaugo į tarptautinį bei puikiai visame pasaulyje žinomą verslą su daugiau nei 30 gamyklų visuose žemynuose.

Rockwool produkcija yra gaminama iš natūralių vulkaninių akmenų, kurie yra išlydyti ir pagaminti kaip pluoštas, kuris suspaudžiamas į įvairias, dažniausiai statybose naudojamas formas. Šios akmens izoliacinių medžiagų savybės leidžia joms užtikrinti nepriekaištingą efektyvumą tiek šilumos, tiek garso izoliacijoje.

Rockwool produkcija plačiai naudojama pramonėje ir statybose, nes ši suteikia efektyvų šilumos reguliavimą ir garso izoliaciją pastatuose, apsaugo nuo ugnies ir pagerina pastatų energetinį efektyvumą. Įmonė taip pat turi gaminių, skirtų specializuotoms pramonės sritims, pavyzdžiui, ŠVOK sprendimams.

Rockwool savo gamybos procesuose taip pat akcentuoja tvarumą ir ekologiškumą, skatindama darnų statybų vystymąsi. Įmonės produkcija yra atspari ir ilgaamžė, taip užtikrinant patikimą bei ilgalaikį naudojimą klientams visame pasaulyje.

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų