Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Paroc

Paroc yra tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi akmens vatos izoliacinės medžiagos gamyboje. Įmonė įkurta 1937 metais Suomijoje, ir jau nuo tada tapo viena iš pirmaujančių akmens vatos gamintojų visame pasaulyje.

Paroc produktų asortimentas yra įvairialypis ir apima izoliacines medžiagas, skirtas tiek namų, tiek pramoninių pastatų apšiltinimui. Įmonės produkcija puikiai tinka ne tik naujų pastatų statybai, bet ir senesnių renovacijai – taip užtikrinami įvairių klientų poreikiai bet kokiame statybų procese.

Įmonės tikslas yra teikti aukščiausios kokybės izoliacijos sprendimus, kurie padėtų klientams sutaupyti energijos, apsaugoti aplinką ir užtikrinti komfortą gyvenamojoje aplinkoje.

Paroc puikiai supranta aplinkosaugos svarbą ir įsipareigoja vykdyti tvarios gamybos principus. Įmonė siekia mažinti savo veiklos poveikį aplinkai, skatina atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą bei taiko efektyvius, gamtai draugiškesnius gamybos procesus.

Daugelis projektų visame pasaulyje pasitiki Paroc kaip patikimu ir inovatyviu partneriu, kuris teikia aukštos kokybės izoliacijos sprendimus kiekvienam projektui – tiek gyvenamiesiems namams, tiek verslo ar ...

Daugiau
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų