Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Šilputa

Šilputa yra aukštos kokybės statybinių medžiagų tiekimo įmonė, gaminanti polistireno putplasčio produkciją. Jos ilgametė patirtis ir profesionalumas leidžia jai užtikrinti didelį patenkintų klientų ratą bei pasiūlyti įvairias inovatyvias ir ekologiškas statybos medžiagas.

Polistireno putplasčio plokštės yra vienos iš populiariausių šilumos izoliacijos medžiagų bet kuriuose statybiniuose projektuose. Jos yra lengvos, tvirtos, lengvai apdirbamos ir puikiai saugo nuo šilumos praradimo, taip padedant mažinti energijos sąnaudas.

Šilputa siūlo platų polistireno putplasčio plokščių asortimentą, tinkantį skirtingiems statybos darbams. Jos naudojamos įvairių pastatų šiltinimui, nuo individualių namų iki komercinių kompleksų.

Įmonė yra orientuota į kokybę, todėl naudoja pažangias technologijas ir griežtai stebi gamybos procesą, siekdama užtikrinti aukštą gaminių kokybę. Šilputa yra patikima partnerė statybos pramonėje – ji siekia nuolatinio tobulėjimo, kad galėtų patenkinti vis didėjančius klientų poreikius ir lūkesčius.

Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų