Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Ukmergės gelžbetonis

Įmonė Ukmergės gelžbetonis yra Lietuvoje veikianti žinoma betoninių ir šilumos izoliacinių gaminių gamintoja bei platintoja. Įmonė turi ilgametę patirtį šioje srityje ir siūlo platų betoninių ir izoliacinių gaminių asortimentą, pritaikytą įvairiems statybos ir infrastruktūros projektams.

Ukmergės gelžbetonis specializuojasi gamindama aukštos kokybės statybinius gaminius: trinkeles, betonines tvoras ir tvorų stulpus bei kitus gaminius, tačiau ne mažiau žinomos ir jų gaminamas polistireninis putplastis. Visi produktai gaminami naudojant modernias technologijas ir aukštos kokybės žaliavas, užtikrinant ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Įmonė taip pat gali siūlyti individualius sprendimus klientams, atsižvelgdama į jų specifinius poreikius bei pageidavimus.

Ukmergės gelžbetonis yra patikimas ir patyręs partneris statybų projektuose, siekiantis užtikrinti aukštą klientų lūkesčių patenkinimą ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Įmonės misija yra nuolat tobulinti gaminių kokybę ir pasiūlyti inovatyvius sprendimus statybų pramonėje.

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų