Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Matuizų plytinė

Matuizų plytinė yra ilgametę patirtį turinti ir kokybiškų plytų gamybos srityje gerai žinoma įmonė Lietuvoje. Gamykla įkurta Vilniaus rajone, Matuizose – iš čia kilo ir įmonės pavadinimas. Įmonė įkurta dar 1995 metais ir per tiek laiko tapo viena iš pirmaujančių plytų gamintojų šalyje.

Matuizų plytinė yra žinoma dėl aukštos gaminių kokybės ir griežto produktų sertifikatų atitikimo. Siūlomos įvairių rūšių plytos – nuo mūrijimui skirtų iki fasado plytų, kurios atitinka aukščiausius statybinius reikalavimus.

Įmonės komanda nuolat siekia inovatyvių sprendimų ir visų naujausių technologijų taikymo tam, kad užtikrintų produkcijos kokybę bei klientų poreikių patenkinimą. Taip pat viso gamybinio proceso metu aktyviai rūpinamasi aplinkosauga, stengiamasi gaminti aplinkai draugiškus produktus ir taip mažinti ekologinį poveikį.

Matuizų plytinė yra patikimas partneris statybos ir architektūros projektuose, teikiantis aukštos kokybės ir ilgaamžes plytas, kurios atitinka aukščiausius standartus. Jų produkcija yra plačiai naudojama tiek gyvenamųjų, tiek pramoninių pastatų statyboje visoje Lietuvoje.

Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų