Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Alytaus keramika

Alytaus keramika yra viena iš Lietuvos seniausių keramikos pramonės įmonių, turinti daugiau nei šimto metų istoriją. Įmonė 1993 metais įsikūrė Alytuje, kur iki šiol tęsia tradicijas ir kuria aukštos kokybės keramikos gaminius.

Alytaus keramika specializuojasi įvairių keraminių, grindų plytelių bei kitų keramikos gaminių gamyboje, o mūsų asortimente galite rasti keraminių plytų iš Alytaus keramikos. Jų produktai žinomi dėl aukštos kokybės, unikalaus dizaino ir ilgaamžiškumo, o įmonės produkcija yra populiari tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Įmonė nuolat seka naujausias keramikos pramonės tendencijas, taip užtikrindama produktų inovatyvumą bei universalų jų pritaikymą skirtingoms interjero ir eksterjero idėjoms. Jų įvairių spalvų ir tekstūrų plytelės puikiai tinka tiek moderniems, tiek klasikiniams dizaino sprendimams bei išsyk randa vietą kiekvienuose namuose.

Alytaus keramika taip pat teikia didelį dėmesį aplinkos apsaugai ir tvariam gamybos procesui. Jų gaminiuose naudojamos aplinkai nekenksmingos medžiagos, o produkcijos atliekos perdirbamos arba panaudojamos energetiniame gamybos cikle.

Su daugiau nei trisdešimties metų patirtimi ...

Daugiau
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko