Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Wienerberger

Wienerberger yra viena iš didžiausių ir įtakingiausių statybinių medžiagų gamintojų pasaulyje. Ji specializuojasi plytų ir keraminių produktų gamyboje, ir jos prekės ženklas yra žinomas ir gerbiamas tarptautinėje statybos pramonėje.

Wienerberger turi ilgą istoriją, prasidedančią nuo 1819 metų, ir daugiau nei dviejų šimtų metų patirtį keraminių produktų srityje. Įmonė veikia daugiau nei 30 šalių ir turi daugiau nei 200 gamyklų, kuriose gaminamos įvairios plytos, blokeliai, stogo dangos ir kiti statybos produktai.

Šios įmonės prioritetas yra gaminti aukštos kokybės ir tvarias statybines medžiagas, taip prisidedant prie ilgalaikės ir tvarios statybos pramonės plėtros. Wienerberger produktai žinomi dėl jų patvarumo, estetiškumo ir inovatyvių sprendimų, kurie padeda statybų specialistams kurti patrauklias ir efektyvias statybas.

Įmonei svarbu aplinkosauga ir ji yra įsipareigojusi tvariam vystymuisi, todėl jų produkcija atitinka aukštus darnios statybos standartus. Wienerberger nuolat ieško naujų sprendimų ir inovacijų, siekdama toliau stiprinti savo pozicijas statybų medžiagų rinkoje ir daryti įtaką tarptautinės statybos pramonei.

Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų