Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Siliblokas

Siliblokas yra inovatyvi ir dinamiška įmonė, gaminanti statybos pramonėje plačiai naudojamus betono gaminius. Šie lengvi, tačiau ypač tvirti blokai yra gaminami iš specialaus mikro betono, kurio pagrindinė sudėtinė dalis yra akytas smėlis ir cementas.

Siliblokas įkūrėjai siekė sukurti modernų, ekologišką ir patvarų statybinių medžiagų sprendimą, kuris būtų lengvas, bet kartu turėtų puikias šiluminės izoliacijos savybes. Lietuvoje gaminami blokai yra nepavaldūs aplinkos sąlygoms, pasižymi ilgaamžiškumu bei atsparumu ugniai.

Įmonė nuolat tobulina savo technologijas ir gamybos procesus, siekdama užtikrinti aukštą produktų kokybę ir patenkinti klientų lūkesčius. Siliblokas siūlo platų blokų asortimentą, pritaikytą skirtingoms statyboms – nuo individualių namų iki viešųjų pastatų.

Didelė patirtis ir profesionali komanda leidžia Siliblokui efektyviai bendradarbiauti su architektais, statybos specialistais ir verslo partneriais visoje šalyje. Įmonė taip pat teikia techninę konsultaciją ir paramą savo klientams, siekdama užtikrinti sėkmingą projektų įgyvendinimą. Siliblokas įsipareigoja kurti patikimas ir inovatyvias statybines medžiagas, prisidedant prie šiuolaikinės ir darnios statybų pramonės ...

Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų