Prekė sėkmingai pažymėta
Kiekis
Pažymėjote 0 prekių. Pažymėjote 1 prekę.

Buvema BBR

Įmonė Buvema BBR buvo įkurta Latvijoje 2005 metais ir yra unikali bei vienintelė vietinė keramzitbetonio blokelių gamintoja. Šios įmonės gamykla strategiškai įsikūrusi Iecavoje, atsižvelgiant į Latvijos bei artimiausių regionų logistikos specifiką.

Buvema BBR keramzito betoniniai blokeliai pasižymi aukštu šiluminės izoliacijos ir ilgaamžiškumo lygiu, visi produktai atitinka aukščiausius CE sertifikato standartus.

Ilgametę patirtį sukaupusi komanda yra visada pasiruošusi padėti ir sukurti geriausią sprendimą kiekvienam klientui, siekdama užtikrinti aukščiausią statybose bei infrastruktūros projektuose naudojamų produktų kokybę, kuri patenkintų net ir reikliausių klientų poreikius.

Sėkmingai bendradarbiaudama su platintojais ir statybos įmonėmis Baltijos šalyse, Buvema BBR siūlo pragmatiškas ir palankias pristatymo sąlygas, atsižvelgiant į augančią keramzitbetonio blokelių paklausą dėl energijos kainų kilimo.

Įmonės įsipareigojimai klientams, kokybiški produktai ir patirtis padeda užsitarnauti patikimą vardą ne tik Latvijoje, bet ir tarptautiniu mastu.

Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų